بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کرم فرم دهنده و سفت کننده سينه partner
وزن
350 گرم
قیمت
2,500,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
زیبایی

کرم فرم دهنده و سفت کننده سينه partner
 
کرم فرم دهنده و سفت کننده سينه partner
 
 
کرم فرم دهنده و سفت کننده سينه partner

کرم فرم دهنده و سفت کننده سينه partner 2648

قيمت: 2,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

اين کرم بهترين محصول براي سفت کردن و فرم دادن سينه مي باشد که تنها در مدت دو هفته سينه را نرم مي کند و خط هاي تيره پوست آن را از بين مي برد و پوست را کاملا کشيده و صاف مي کند. روش استفاده : کرم را به آرامي از پايين به بالا به مدت 2-3 دقيقه روي پوست ماساژ دهيد. مدتي صبر کنيد تا جذب پوست شود. سپس با آب بشوييد. هشدار : کرم را به نوک سينه نزنيد. حاوي عصاره چاي سبز 100% طبيعي محصول شرکت partner love فرانسه - پاريس

به همراه صابون اشانتون پارتنر لاو با قيمتي معادل 15000 تومان . قبل از استفاده از کرم ، موضع را با صابون شسته و بگذاريد کف آن به مدت 5 دقيقه بر روي پوست باقي بماند سپس آن را شسته و خشک کنيد و از کرم مطابق دستور استفاده نماييد .

روشهاي خريد اين محصول: 1- خريد پستي ( دريافت وجه هنگام تحويل كالا): كه در اينصورت محصول ظرف 4 الي 6 روز كاري به دست شما رسيده و مبلغ آنرا هنگام تحويل كالا به مامور پست ميدهيد. 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت 10% تخفيف به خريد اختصاص يافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب 20% و خريد پستي 10% تخفيف 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 25% و خريد پستي 15% تخفيف 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 30% و خريد پستي 20% تخفيف قابل ذکر است در همه موارد بالا هزينه ارسال به عهده فروشگاه است.

مشخصات:

100% طبيعي
100% طبيعي
محصول شرکت partner love فرانسه - پاريس
بهترين محصول براي سفت کردن و فرم دادن سينه
تنها در مدت دو هفته سينه را فرم مي دهد و خط هاي تيره پوست آن را از بين مي برد.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کرم فرم دهنده و سفت کننده سينه partner ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کرم فرم دهنده و سفت کننده سينه partner

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.235.78.122) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

©1388-1401