قرص وياگرا قرمز کانگورو
قیمت: 3,100,000 ریال
شرح محصول:

قرص ویاگرا کانگورو یکی از معروفترین محصولات افزایش نعوظ و تاخیری ویژه مردان است، که تولید شده توسط برند معروف ویاگرا بوده و ساخت آمریکا می باشد. این قرص ها با دوز استاندارد 200 میلی گرم تولید شده و در بسته بندی 10 تایی ارائه میشود. قرص ویاگرا قرمز معروف به قرص کانگورو با ریلاکس کردن کردن عضلات آلت مردانه موجب افزایش خون پذیری و در نتیجه ایجاد نعوظ کامل در مردان میشود و همچنین تاثیر افزایش سایز موقتی نیز در آلت دارد. این قرص ها برای ایجاد تاخیر در انزال نیز مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع همانند سایر دارو های تولید شده توسط برند ویاگرا این قرص ها نیز دارای ماده سیلدنافیل می باشند که برای افزایش میزان نعوظ کاربرد دارد.

قرص ویاگرا کانگورو

تاثیرات مثبت قرص کانگورو :

نعوظ کامل و سفت شدن آلت

امکان نزدیکی مکرر پس از انزال فوق العاده موثر در نعوظ

تاخیر در انزال مردان

افزایش قدرت ارگاسم

تسلط بر زمان ، قدرت و کیفیت نزدیکی

درمان اختلال نعوذ در مردان

درمان انزال زودرس و افزایش مدت زمان نزدیکی

قرص تاخیری کانگورو

طریقه مصرف قرص کانگورو

يك قرص کامل را بايد ۱ ساعت قبل از رابطه به همراه آب كافي مصرف كرد

قرص کانگورو چه فوایدی دارد 

یکی از قوی ترین داروهای افزایش میل جنسی قرص کانگورو می باشد، که ترکیبات درون آن بسیار با کیفیت است. در واقع به علت بسیاری از مشکلات و دغدغه های زیاد، آقایان امکان دارد میل جنسی شان کاهش پیدا کند و به همین دلیل باید به دنبال راه حلی مناسب برای افزایش میل جنسی شان باشند. این دارو می تواند یکی از انتخاب های مناسب باشد.

یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که در قرص کانگورو وجود دارد، این است که میل جنسی را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. بر همین اساس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که میل جنسی شان را از دست داده اند و به دنبال راه حل مناسب برای افزایش میل جنسی می باشند، بدون شک باید از قرص ویاگرا قرمز استفاده کنند، چرا که تمامی ترکیبات درون این قرص تشکیل شده از بهترین مواد اولیه می باشد و فواید بسیاری دارد.

قرص ویاگرا کانگورو

چند نكته کلی در رابطه با استفاده از قرص های وياگرا

استفاده از ویاگرا در افراد مسن و خصوصا كساني كه از داروهاي نيتراتي قلبي استفاده مي‌كنند بايد با نظر مستقيم پزشك مربوطه و تجويز او باشد.

مصرف بيشتر از يك قرص در روز توصيه نمي‌شود‌.

دارو نباید در مقابل نور مستقیم آفتاب قرار بگیرد.

دارو را دور از دسترس کودک و رطوبت ، در دماي زير ۳۰ درجه سانتي‌گراد، درون جعبه دربسته نگهداري كرد.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا خرید قرص ویاگرا کانگورو نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نموده (بقیه موارد اجباری نیست) و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم:لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

محصول
قرص وياگرا قرمز کانگورو
تاریخ ثبت
1390/4/13
قیمت
3,100,000 ریال
فروشنده

سوال از فروشنده
فرم ثبت سفارش
نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری
تعداد
ثبت سفارش 

سایر محصولات این گروه