قرص تاخیری فراری
قیمت: 2,700,000 ریال
شرح محصول:

قرص فراری نوعی قرص راست کننده بسیار قوی است که علاوه بر خواص راست کنندگی خواص و تاثیرات چشم‌گیر دیگری نیز دارد. در واقع به طور معمول سازندگان داروها و محصولات درمانی برای ساخت یک محصول یا دارو بر روی یک نتیجه و اثر بخشی تمرکز می‌کنند. بدین معنی که دارو را به منظور حل یک یا تعداد محدودی از مشکلات بدن تولید می‌کنند. بنابراین کمتر دارویی وجود دارد که بتواند در عین واحد بودن و متمرکز شدن در یک قرص، مشکلات متعددی را حل کند. به ویژه مشکلات جنسی که بسیار حساس و فراگیر هستند.

قرص فراری که مختص مردان است، یکی از اصلی‌ترین مشکل جنسی را برطرف می‌کند که مشکل راست شدن آلت تناسلی است. اما در کنار این ویژگی فواید و اثرات بسیار متعددی دارد که به آن‌ها خواهیم پرداخت. از جمله این مشکلات که مصرف قرص تاخیری فراری می تواند تاثیر مثبتی در درمان آن ها داشته باشد مشکل زودانزالی است. با استفاده از این قرص میل و بنیه جنسی مردان نیز به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

خواص قرص تاخیری فراری

☑️ فوق تاخیری و شق کننده فوری آلت مردان

☑️ بزرگ کننده آلت 

☑️حاوی گیاه جنسینگ جهت افزایش میل جنسی قرص تاخیری فراری

مواد تشکیل دهنده قرص فراری

مهم‌ترین ترکیب قرص فراری، سیلدنافیل است که با مسدود کردن فسفر دی استراز ۵ (PDE 5) جریان خون در آلت تناسلی را تنظیم می‌کند و به برانگیختگی جنسی بهتر آن کمک می‌کند.

ماده دیگری که در قرص فراری وجود دارد، ترامادول است که در سال ۱۹۷۷ تحت عنوان ترامال تولید شد. ترامادول خاصیت ضد درد دارد و بسیاری از مردان آن را مصرف می‌کنند.

طریقه مصرف قرص تاخیری فراری

قرص فراری را نیم ساعت قبل از رابطه جنسی باید مصرف کنید تا اثر خود را در این مدت بگذارد. همچنین اثر آن معمولا تا ۷۲ ساعت بعد از مصرف در بدن باقی می‌ماند.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا خرید قرص تاخیری فراری نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نموده(بقیه موارد اجباری نیست) و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

محصول
قرص تاخیری فراری
تاریخ ثبت
1398/8/12
قیمت
2,700,000 ریال
فروشنده

سوال از فروشنده
فرم ثبت سفارش
نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری
تعداد
ثبت سفارش 

سایر محصولات این گروه