آدامس جگوار محرک بانوان
قیمت: 3,800,000 ریال
شرح محصول:
آدامس  جگوار  نوع خاصی از آدامس است که دارای ترکیبات تحریک کننده است و مخصوص خانم‌هایی است که از سرد مزاجی رنج می‌برند و میل چندانی به برقراری رابطه جنسی با همسر خود ندارند. با جویدن این آدامس، تمایل جنسی در زنان برانگیخته می‌شود. این آدامس مشابه با دیگر آدامس‌های موجود در بازار دارای طعم شیرینی است و به همین دلیل جویدن آن علاوه بر تحریک جنسی بانوان، لذت بخش نیز است. برای ساخت این آدامس از ترکیبات آدامس‌های معمولی به همراه مواد تحریک کننده استفاده شده است.

آدامس جگوار یکی از بهترین راهکارهای درمان بی میلی جنسی در زنان میباشد، این آدامس اصلا دارویی نیست و فقط در خواص خود از محرک های جنسی استفاده کرده و طعم و مزه ی فوق العاده خوبی هم دارا میباشد.

آدامس جگوار تحریک کننده بانوان
مزایای آدامس جگوار محرک جنسی بانوان

تحریک جنسی بیشتر همسر

افزایش لذت رابطه زناشویی

درمان کننده سرد مزاجی و محرک جنسی

آماده سازی طرفین برای رابطه زناشویی

100 درصد بدون عوارض

شروع تاثیر تنها 10 دقیقه پس از جویدن

آدامس جگوار محرک جنسی بانوان

ترکیبات آدامس جگوار 

ترکیبات تشکیل دهنده ی این آدامس گیاهی می باشد و هیچگونه مواد شیمایی در این محصول به کار نرفته است. از جمله مواد سازنده این آدمس می توان به انواع ویتامین ها مانند ویتامین E و  ویتامین C اشاره کرد. همچنین در این محصول عصاره هایی مانند پوراریا، کروکوس، عصاره شبدر، زیلیتول، عصاره ماکا به کار رفته است. که در بالا رفتن انرژی و شادی، تحریک و میل جنسی، تقویت بدن بسیار موثر می باشند.

آدامس جگوار

نحوه مصرف آدامس جگوار
بیست دقیقه تا نیم ساعت قبل از رابطه یک عدد آدامس جویده شود

راهنمای خرید:
جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا خرید آدامس جگوار نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نموده (بقیه موارد اجباری نیست) و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

محصول
آدامس جگوار محرک بانوان
تاریخ ثبت
1400/3/8
قیمت
3,800,000 ریال
فروشنده

سوال از فروشنده
فرم ثبت سفارش
نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری
تعداد
ثبت سفارش 

سایر محصولات این گروه