ژل تیتان قرمز اصل روسیه
قیمت: 5,100,000 ریال
شرح محصول:

ژل تیتان قرمز اصل موثر برای افزایش سایز ناحیه تناسلی آقایان به عنوان سریع ترین ژل حجم دهنده ؛ موثر در افزایش سایز ، تقویت نعوظ و ایجاد تاخیر در انزال است

از مشکلات جنسی بسیار رایجی که بسیار درباره‌ی آن صحبت می‌شود، کوچک بودن آلت تناسلی مردان است. البته در بیشتر موارد افراد آگاهی کافی از اندازه‌ی ایده‌آل آلت ندارند. در واقع در اغلب موارد مردان به اشتباه تصور می‌کنند که آلت کوچکی دارند. گاهی اوقات افراد به‌طور جدی نیاز به استفاده از داروهای افزایش سایز دارند تا بتوانند از رنج داشتن آلتی کوچک‌تر از اندازه نرمال رهایی یابند. اما استفاده از دارو برای همه راحت نیست و توصیه می شود این افراد از ژل های حجم دهنده استفاده نمایند. یکی از بهترین و موثر ترین این ژل ها؛ ژل تیتان است.

ژل تیتان قرمز یکی از بهترین داروهای کاربردی برای چنین مشکلی‌ست. اما اگر هنوز مطمئن نیستید که در چه وضعیتی هستید، بهتر است بخش‌های بعدی این مقاله را به دقت بخوانید و سپس برای خرید و استفاده از بهترین داروی افزایش سایز آلت تصمیم‌گیری کنید.

ژل تیتان قرمز اصل

ژل تیتان قرمز چیست

ژل تیتان ، به عنوان سریع ترین ژل حجم دهنده آقایان شناخته می شود و به علت اینکه بر پایه‌ی آب تولید شده است، به راحتی جذب پوست شده و بسیار سریعتر از محصولات مشابه دیگر تاثیر آن مشخص خواهد شد. هم‌چنین Titan gel عوارض بسیار کمی دارد.

با خرید و استعمال این ژل بر روی آلت، می‌توانید تاثیرات شگفت‌انگیز آن را ببینید. به صورت خلاصه تاثیرات آن شامل ؛ تاخیر در انزال، افزایش سریع حجم آلت، افزایش میزان شق شدگی و نعوظ آلت و همچنین افزایش سلامت پوستی ناحیه تناسلی آقایان می باشد که در ادامه به صورت مفصل این ویژگی ها را توضیح خواهیم داد.

خواص ژل تیتان قرمز

همان‌طور که گفتیم خاصیت اصلی ژل تیتان، افزایش سایز آلت تناسلی است. تاثیر این ژل به مراتب بیشتر از بسیاری از محصولات مشابه موجود در بازار مانند ژل لارگو است. استفاده از تیتان ژل به دلیل فرمول و موادی که در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته است، باعث بازدهی بسیار بالای آن (در زمان کوتاهی پس از مصرف) در افراد می‌شود.

در این محصول از 5 ترکیب بسیار مهم استفاده شده است. در حقیقت می‌توان گفت ژل تیتان حاوی 5 روغن طبیعی‌ست که تاثیری شگرف بر بافت آلت مردانه داشته و به بزرگ شدن آن در مدت معینی کمک می‌کنند. این روغن‌ها پس از آن‌که جذب بافت آلت می‌شوند، به ایجاد انبساط در بافت اسفنجی آن کمک می‌کنند. این مسئله یک پیامد کاملاً شفاف را با خود به همراه دارد.

با انبساط این بافت، همان‌طور که حدس می‌زنید، فضاهای خالی درون گشاد می‌شود. اگر با عملکرد آلت در هنگام نعوظ آشنا باشید، می‌دانید که جریان خون با فشار بالا در این بافت اسفنجی سبب راست شدن آلت می‌شود. این گشاد شدن اجازه می‌دهد حجم خون بیشتری وارد آلت شده و این موضوع افزایش اندازه‌ی آلت را به همراه دارد.

وجود پکتین فعال و اسیدهای آمینه به طور همزمان به گسترش بافت اسفنجی و هم‌چنین تقویت رگ‌های خونی در آلت کمک می‌کنند. وجود این تاثیرات پس از مصرف دارو، سبب بزرگ شدن آلت مردانه می‌شوند. علاوه بر روغن‌های طبیعی ذکر شده، شاهد به کار رفتن چهار عنصر معدنی بسیار مهم در این دارو هستیم. این چهار عنصر عبارتند از: آهن، روی، سدیم و کلیسم.

وجود چنین عناصری در کنار یکدیگر و جذب شدن آن‌ها به همراه دیگر مواد موجود در ژل به بافت آلت، تاثیر بسیار زیادی بر افزایش کیفیت نعوظ دارد. به‌طوری که در هنگام نعوظ شاهد سفت‌تر شدن آلت خواهید بود.

پس در یک جمع‌بندی می‌توان گفت مزایای استفاده از این ژل عبارتند از:

  • گسترش بافت اسفنجی آلت و کمک به رشد آن
  • افزایش جریان خون در آلت و تاثیر بیشتر در افزایش اندازه‌ی آن
  • افزایش کیفیت نعوظ و سفت‌تر شدن آلت در هنگام رابطه‌ی جنسی
  • بالا بردن میزان کنترل انزال و درمان زودانزالی

اگر بخواهیم در یک جمله مزیت‌های این محصول را خلاصه کنیم می‌توان گفت: افزایش لذت و رضایت طرفین از رابطه.

ژل تیتان ؛ سریع ترین ژل حجم دهنده

همانطور که پیشتر توضیح دادیم، این محصول دارای سرعت جذب بسیار بالایی است. البته این سرعت جذب یک نتیجه ساده دارد و آن هم سرعت تاثیر گذاری این محصول است. به طوری که ژل تیتان به عنوان سریع ترین ژل حجم دهنده مردان شناخته می شود.

ترکیبات ژل تیتان قرمز

در بخش قبل نگاهی گذرا به ترکیبات این دارو داشتیم. اما از آن‌جایی که آگاهی از مواد موجود در یک محصول، حق مصرف‌کنندگان است، در این بخش اطلاعات بیشتری را در این باره ارائه می‌کنیم.

  • عصاره‌ی ریشه ماتزو (Matzo root extract): این گیاه در آمریکای جنوبی می‌روید. از اثرات بسیار مهم این گیاه، افزایش میل جنسی و رفع سردمزاجی است. این تاثیر به دلیل وجود میزان بالای پروتئین و در کنار آن حجم زیادی اسید آمینه است. تاثیر این مواد بر تنظیم جریان خون درون آلت بسیار شگفت‌انگیز است. تاثیرات این ماده در طب سنتی شامل افزایش سایز و کیفیت نعوظ در مردان بوده است. به این ترتیب عصاره ریشه‌ی ماتزو را می‌توان گیاهی مناسب برای افزایش سایز دانست.
  • علف هرز بزشاخدار (horny goat weed): گیاهی به شدت موثر بر توان جنسی. در بسیاری از موارد تاثیرات این گیاه با داروهای بسیار قوی افزایش توان جنسی مقایسه می‌شود. هم‌چنین وجود این ترکیب باعث افزایش لذت در هنگام رابطه می‌شود.
  • عصارهگیاه مویرا پواما (Muira Pauma): این گیاه که در طب سنتی برزیل بسیار به آن توجه می‌شود، تاثیرات عمیقی بر کیفیت نعوظ دارد. برخی از محققان بر این باورند استفاده از این گیاه در کنار زنجبیل، ال سیترولین و گوارانا می‌تواند اثرات کاهش کیفیت نعوظ به دلیل کهولت سن را کاهش دهد. این گیاه حتی تاثیر ویژه‌ای بر اختلال جنسی بانوان دارد و میل جنسی را در آن‌ها افزایش می‌دهد.
  • گوارانا (Guarana): گیاه گوارانا با نام علمی Paullinia cupana در قرن هجدهم توسط یک گیاه‌شناس آلمانی در برزیل کشف شد. این گیاه حاوی مقدار زیادی کافئین است. علاوه بر تاثیرات بسیار مهم گوارانا بر روابط جنسی، می‌توان اثرات شگفت‌انگیز آن را در حوزه‌های دیگر سلامت از جمله کاهش وزنن، تقویت حافظه، درمان خستگی مزمن و … مورد بررسی قرار داد.
  • ال آرژنین (L-Arginine): یکی از اسیدهای آمینه است که بین ترکیبات موجود در این ژل مشاهده می‌شود. این ترکیب بسیار مهم اغلب به صورت قرص مکمل و برای درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از اثرات بسیار مهم این مکمل افزایش سایز و بالا بردن کیفیت نعوظ در مردان است. طراحی ژل تیتان برای استفاده‌ی موضعی، سبب شده است که تاثیرات منفی‌ای را در مصرف آن شاهد نباشیم.

این‌ها برخی از برجسته‌ترین ترکیباتی هستند که در این محصول از آن‌ها برای اثربخشی بیشتر استفاده شده است. همان‌طور که می‌بینید حجم قابل توجهی از ترکیبات این دارو را موارد گیاهی و طبیعی تشکیل می‌دهند. به این ترتیب کاملاً بدیهی‌ست که تاثیرات بسیار عالی و پایین بودن عوارض این ژل امری اتفاقی نیست و طراحی هوشمندانه‌ی آن بر این اساس انجام پذیرفته است

نحوه استفاده از ژل حجم دهنده تیتان قرمز

نکته‌ی مهم دیگری که پرداختن به آن بسیاری ضروری‌ست، طرز استفاده ژل تیتان است. داروهای جنسی معمولاً به دو شیوه‌ی خوراکی و غیرخوراکی تولید می‌شوند. این دارو از دسته‌ی دوم بوده و برای بهره‌مندی از مزیت‌های بی‌شمار آن، می‌توان آن را بر روی آلت تناسلی ماساژ داد.

توصیه می‌شود هر روزه و در ساعتی مشخص از این ژل استفاده کنید. برای استعمال ژل نیاز به آب یا هیچ گونه حلال دیگری ندارید. همانند کافی‌ست که ناحیه‌ی مورد نظر را به ژل آغشته کرده و به خوبی آن را ماساژ دهید تا به‌طور کامل جذب آلت‌تان شود. با استعمال این ژل به این روش تمام محتویات و مواد مفید موجود در آن جذب بافت آلت شده و تاثیر کاملشان را بر آن می‌گذارند.

مصرف این محصول به ویژه در روزهای که قصد برقراری رابطه را دارید، به شما کمک می‌کند تا لذتی چندبرابری از رابطه‌ی خود ببرید. به این ترتیب استفاده از ژل تیتان پیش از رابطه می‌تواند تجربه‌ای لذت بخش و جذاب باشد. تنها کافیست حدود 20 دقیقه قبل از رابطه، ژل تیتان را که با عنوان سریع ترین ژل حجم دهنده معروف است، بر روی آلت تناسلی مالیده و ماساژ دهید. این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که ایجاد هیچ‌گونه حساسیت، سوزش یا خارش بر روی پوست پس از استعمال آن دیده نشود.

توصیه می‌شود در هنگام استفاده از ژل، آلت را به خوبی ماساژ دهید. این مسئله از چند جهت حائز اهمیت است. یکی از مزیت‌های این کار جذب تمام مواد به کار رفته در ژل به طور کامل به زیر بافت سطحی است. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که ترکیباتی که توقع اثرگذاری از آن‌ها دارید، به‌درستی کارشان را انجام می‌دهند. از دیگر سو با ماساژ آلت به گردش خون بیشتر در آن کمک می‌کنید. البته گفته می‌شود اگر از روش ماساژ جلکینگ (jelqing) استفاده کنید بی‌شک می‌تواند کمک بیشتری به شما بکند.

ماساژ جلکینگ نوعی ماساژ مخصوص آلت تناسلی‌ست. در این شیوه شاهد انجام کشش‌ها و ماساژ آلت به شیوه‌های خاصی هستیم. شاید دانستن این نکته برایتان جالب باشد که برخی معتقدند استفاده از این روش، حتی زمانی که از دارویی مصرف نمی‌کنید، می‌تواند به رشد آلت شما کمک کنید. حرکات مختلف و مخصوصی برای افزایش طول و قطر آلت در ماساژ جلکینگ وجود دارد.

عوارض ژل تیتان قرمز

از مشکلات بسیار رایجی که افراد در صورت مصرف داروها و محصولات جنسی با آن‌ها مواجهند، می‌توان به عوارض دارو اشاره کرد. علت بروز عوارض مختلف در داروها، به عوامل مختلفی از جمله ترکیبات موجود در آن‌ها و ایجاد آلرژی‌هاست. از طرفی برخی افراد به دلیل ابتلا به بیماری‌های خاص، باید از مصرف برخی مواد اجتناب کنند.

اما نکته‌ی قابل توجه در خصوص این محصول، عدم وجود عوارض پس از مصرف ژل تیتان است. این امر دلایل متعددی دارد که یکی از آن‌ها استفاده از بهترین و استانداردترین روش‌ها در تولید این ژل است. از طرفی استفاده از ترکیبات گیاهی در ساخت ژل تیتان باعث شده است که این دارو هیچ تاثیر منفی‌ای بر پوست، آلت و دیگر اعضای بدن فرد داشته باشد.

عدم وجود عوارض در مصرف این ژل، یکی از دلایل بسیار مهم محبوبیت آن است. چرا که نگرانی‌ها درخصوص عارضه‌های حاصل مصرف داروهای جنسی، باعث نگرانی بسیاری از متخصصین و مصرف‌کنندگان شده است. در چنین شرایطی وجود داروهایی هم‌چون این ژل کمک بسیاری به رفع مشکلات جنسی از طریقی بدون خطر و با بیشترین بازدهی می‌کنند.

سوالات متداول 

آیا ژل تیتان باعث افزایش قطر آلت می‌شود؟

بله، مصرف این ژل نه تنها افزایش طول را به‌ همراه خواهد داشت، بلکه به مرور زمان باعث افزایش قطر آن نیز می‌شود.

آیا این ژل عوارض جانبی دارد؟

خیر، همان‌طور که گفته شد به دلیل ترکیبات گیاهی موجود در آن، مصرف این ژل عوارضی را به دنبال ندارد.

چقدر طول می‌کشد تا ژل تیتان تاثیر کند؟

با توجه به جذب سریع این ژل، تاثیرات آن نیز به سرعت مشاهده خواهد شد. همانطور که گفته شد این ژل ؛ سریع ترین ژل حجم دهنده برای آقایان است.

چگونه اثر آن را افزایش دهیم؟

برای آن‌که در طول دوران مصرف ژل تاثیرات بیشتری را مشاهده کنید، استعمال ژل را به همراه ماساژ انجام دهید. هم‌چنین تغذیه‌ی مناسب، ورزش، عدم مصرف دخانیات و در مجموع سبک زندگی درست به شما کمک می‌کند تا رشد بیشتری را در آلت خود ببینید.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا خرید ژل تیتان قرمز اصل روسیه نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نموده(بقیه موارد اجباری نیست) و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم:لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

محصول
ژل تیتان قرمز اصل روسیه
تاریخ ثبت
1400/5/10
قیمت
5,100,000 ریال
فروشنده

سوال از فروشنده
فرم ثبت سفارش
نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری
تعداد
ثبت سفارش 

سایر محصولات این گروه