شیاف ماریانا تنگ کننده واژن 40 عددی
قیمت: 3,300,000 ریال
شرح محصول:

خواص شیاف ماریانا تنگ کننده واژن
محصول قرص ( شیاف ) ماریانا ، تنگ کننده قوی واژن بصورت کاملا ارگانیک و 100% گیاهی
سفت کننده عضلات واژن
افزایش لذت جنسی
رفع خارش واژن
کمک به درمان بیماری های زنانه
 خوشبو کننده و رافع بوی بد واژن
رفع عفونت و باکتری واژن

متعادل کردن ترشحات زنانه

شیاف ماریانا

ماریانا چیست و چه کاربردی دارد ؟محبوبیت گیاه ماریانا از آنجا می آید که باعث تنگی واژن می شود. گیاه ماریانا در کتاب های طب سنتی از جمله ابوعلی سینا نام برده شده است. گیاه ماریانا برای افزایش میل جنسی خانم ها، تنگ شدن واژن و همچنین ضدعفونی کردن واژن استفاده فراوان دارد. تجویز پزشکان ژل های بهداشتی و مواد شیمیایی است که دارای عوارض می باشند و همچنین تاثیر آنها تنها در زمان استفاده می باشد . در صورتی که استفاده از شیاف ماریانا بعد از مدت زمانی باعث تاثیر دایمی آن می شود. و بعد از چند مدت دیگر احتیاجی به استفاده ازآن نمی باشد.

شیاف ماریانا

واژن يک اندام بسيار مهم در اکثر زنان است. بسياري از زنان شل شدن واژن را تجربه مي کنند. اما کمتر کسي به دنبال معالجه است. ممکن است خانم ها از گفتگو با پزشک در مورد علائم خود خجالت بکشند و در آينده دچار ضربات شديد روحي و جسمي شوند. در اينجا ما به شما جهت درمان بيماري هاي واژن، شياف تنگ کننده واژن ماريانا را معرفي مي کنيم. سفارش اين محصول کاري بسيار آسان است و از آنجايي که در جعبه هاي عطارک بسته بندي مي شود، مي توانيد به صورت محرمانه با خيال راحت حتي در محل کار خود آن را دريافت کنيد. لازم به ذکر است که با معرفي خواص و عرضه شياف تنگ کننده ماريانا در مدت کوتاهي مصرف آن در بين خانم ها و پزشکان با سرعت چشمگيري در حال توسعه و استفاده است.

چگونگی تنگ کردن واژن در خانه گاهی اوقات یک سوال شرمسار کننده برای بسیاری از زنان است. اگر شما از آن دسته آدم هایی هستید که می خواهد با شل شدن واژن مبارزه کند می توانید از این محصول استفاده کنید. علاوه بر این ماریانا خواص دیگری همچون از بین بردن عفونت ها و باکتری های دهانه رحم، از بین بردن خارش و بوی بد واژن، ایجاد تعادل در ترشحات زنانه، تنگ کردن واژن، افزایش میل جنسی و رفع سردی دارد.

شیاف ماریانا

روش استفاده از شیاف ماریانا
استفاده از شیاف ماریانا بسیار آسان است. هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید، یک شیاف را 1 تا 2 ساعت قبل، با انگشت داخل واژن بفرستید. شیاف در طی نیم ساعت اثر کرده و واژن را تنگ می کند. شیاف ماریانا تاثیرات بی نظیری دارد و کمتر از 2 ساعت حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند و شما متوجه اثرات آن می گردید.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا خرید شیاف ماریانا نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نموده(بقیه موارد اجباری نیست) و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

محصول
شیاف ماریانا تنگ کننده واژن 40 عددی
تاریخ ثبت
1400/9/18
قیمت
3,300,000 ریال
فروشنده

سوال از فروشنده
فرم ثبت سفارش
نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری
تعداد
ثبت سفارش 

سایر محصولات این گروه