قرص تاخیری ماکسیما
قیمت: 3,100,000 ریال
شرح محصول:
قرص تاخیری ماکسیما اورجینال 8 عددی بهترین انتخاب برای درمان زود انزالی آقایان است. زودانزالی و مشکلات نعوظ در مردان شایع ترین اختلالات جنسی است و برای درمان این مشکل روش های زیادی وجود دارد از جمله استفاده از اسپری ها و ژل های تاخیری. علت اینکه آقایان بیشتر به سمت اسپری های تاخیری و ژل ها می روند ترس از مصرف دارو و عوارض آن دارند. اما لازم بذکر است که قرص ماکسیما ساخت اصالتا انگلیس است که با ایجاد 45 دقیقه تاخیر در انزال و نعوظ فراوان کاملا گیاهی و بدون عوارض است. همچنین قرص های تاخیری اصل و با کیفیت اگر با سیستم بدن سازگار باشند هیچ گونه مشکلی از قبیل سردرد و یا سرگیجه برای شخص مصرف کننده به وجود نمی آورند.

قرص تاخیری ماکسیما

فواید قرص تاخیری ماکسیما (maxxima)

قرص تاخیری ماکسیما فواید متعددی برای درمان زودانزالی و بهبود عملکرد جنسی در آقایان دارد. برخی از این فواید عبارتند از:

۱. تاخیر در انزال: یکی از فواید اصلی قرص تاخیری ماکسیما، ایجاد تاخیر در انزال است. با استفاده از این قرص، زمان انزال طولانی‌تر می‌شود که به فرد امکان کنترل بیشتری را در رابطه جنسی می‌دهد.

۲. بهبود نعوظ: قرص تاخیری ماکسیما می‌تواند در بهبود نعوظ کمک کند. با افزایش جریان خون به مناطق جنسی، نعوظ قوی‌تر و بلندتر می‌شود.

۳. افزایش نشاط جنسی: مصرف قرص تاخیری ماکسیما می‌تواند بهبودی در نشاط جنسی و افزایش شور و شوق جنسی فرد را به همراه داشته باشد.

۴. کنترل بیشتر در رابطه جنسی: با استفاده از قرص تاخیری ماکسیما، فرد بهبود قابل توجهی در کنترل و مدیریت زمان رابطه جنسی خود دارد.

۵. بهبود رضایت جنسی: با تأخیر در انزال و بهبود عملکرد جنسی، رضایت جنسی و رضایت زناشویی نیز افزایش می‌یابد.

۶. عدم تأثیر بر لذت: استفاده از قرص تاخیری ماکسیما برای تاخیر در انزال، به لذت رابطه جنسی آسیب نمی‌رساند و فقط زمان رابطه را افزایش می‌دهد.

مهم است به خاطر داشته باشید که هر فرد ممکن است به طور متفاوت به قرص تاخیری ماکسیما واکنش نشان دهد.

قرص تاخیری ماکسیما

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا خرید قرص تاخیری ماکسیما نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نموده(بقیه موارد اجباری نیست) و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم:لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

محصول
قرص تاخیری ماکسیما
تاریخ ثبت
1402/4/17
قیمت
3,100,000 ریال
فروشنده

سوال از فروشنده
فرم ثبت سفارش
نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری
تعداد
ثبت سفارش 

سایر محصولات این گروه