قرص تاخيري پروانه (PAPELY)
قیمت: 3,100,000 ریال
شرح محصول:

قرص تاخیری پروانه یک داروی درمانی برای زود انزالی است که خیلی سریع عمل می کند و در دسته داروهای تاخیری فوری قرار می گیرد. ترکیبات این قرص از 100 میلی گرم سیدنافیل و 100 میلی گرم ترامادول تشکیل شده است. قرص تاخیری پروانه برای آقایانی است که مشکل زود انزالی در آنها به سرعت اتفاق می افتد از این رو کارکرد این دارو در آنها به صورت مشهودی قابل رویت خواهد بود.

عصاره جینسینگ داخل ترکیبات دیگر این قرص موجب نعوظ بهتری می شود. این قرص معمولا انزال را 45 الی 50 دقیقه به تاخیر می اندازد. سیدنافیل سبب گردش خون بالا در ناحیه تناسلی شده و به نعوظ بهتر کمک می کند و از طرفی ترامادول حساسیت و بر انگیختگی بیش از حد ناحیه تناسلی را به حالتی طبیعی باز می گرداند. این دو ترکیب در کنار هم می توانند مکمل جنسی خوبی برای درمان زود انزالی باشند.

قرص تاخیری پروانه

ویژگی های قرص تاخیری پروانه

بالا بردن زمان رابطه جنسی

قرص تاخیری پروانه با وجود ماده سیدنافیل می تواند سرتونین را مهار کرده و اثر بخشی حدود 50 دقیقه را بر روی به تاخیر انداختن انزال داشته باشد. ترامادول هم برانگیختگی موضعی را کم کرده و به سیدنفیل در این اثر بخشی کمک می کند.

بالا بردن کیفیت رابطه جنسی

با طولانی تر شدن زمان رابطه جنسی شریک جنسی هم فرصت این را دارد تا برانگیخته شده و از رابطه جنسی لذت ببرد. اصولا زنان خیلی دیرتر از مردان به ارگاسم می رسند و از این رو یک زمانی را برای آماده شدن و سپس برانگیخته شدن لازم دارند. قرص تاخیری پاپلی پروانه ای با طولانی کردن زمان رابطه جنسی باعث رضایت در رابطه خواهد شد.

برطرف نمودن مشکلات نعوظ

در برخی مردان مشکل نعوظ با زود انزالی همراه می شود و همین امر سبب ساز ناتوانی های شدید جنسی خواهد شد. قرص تاخیری پاپلی می تواند به همراه به تاخیر انداختن انزال موجب بالارفتن گردش خون در اطراف آلت جنسی شده و به نعوظ بهتر کمک کند. با تهیه این قرص دیگر نیازی نخواهد بود تا از محصولات تاخیری موضعی و یا حجم دهنده ها کمک بگیرید و تنها رعایت نحوه مصرف آن برای حل شدن مشل انزال و نعوظ کافی است.

طریقه مصرف قرص تاخیری پروانه

این قرص را باید قبل از شروع رابطه جنسی و بین 2 تا 4 ساعت قبل از آن مصرف کنید. به یاد داشته باشید که این قرص حتما با یک لیوان آب میل شود تا اثر بخشی بهتری داشته باشد. 

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا خرید قرص تاخیری پروانه نام و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد نموده (بقیه موارد اجباری نیست) و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم:لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

محصول
قرص تاخيري پروانه (PAPELY)
تاریخ ثبت
1402/5/29
قیمت
3,100,000 ریال
فروشنده

سوال از فروشنده
فرم ثبت سفارش
نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری
تعداد
ثبت سفارش 

سایر محصولات این گروه